Najwyższej jakości wyroby z drutu producent DruTech


DruTech to dynamicznie rozwijająca się gałąź Firmy Piece C.O. ZPHU Tomasz Rejs, która rozpoczęła działalność w 1988 roku. Jej powstanie to wynik szczegółowych i profesjonalnych analiz wykonanych przez specjalistów z branży metalowej oraz sektora stalowego.

Do głównego obszaru aktywności DruTech należy produkcja drutów i wyrobów z drutu. Jesteśmy producentem koszy drucianych, ocynkowanych. Dbamy o ciągłe doskonalenie technologii oraz jakości drutów, będącej przedmiotem naszej codziennej troski. Działania inwestycyjne w tym zakresie pozwalają na optymistyczne myślenie o przyszłości.


Panele ogrodzeniowe

Drugą specjalność produkcyjną stanowią szeroko rozumiane systemy i panele ogrodzeniowe. W ramach tej dziedziny oferujemy wszelkie typy siatek: zgrzewane, panelowe, a od niedawna również nowoczesne ogrodzenia posesyjne. W projektach uwzględniamy życzenia naszych Klientów.


Kosze z drutu na zamówienie

Ponadto prowadzimy salon sprzedaży bogato zaopatrzony w pełną gamę narzędzi i elementów złącznych oraz różnych wyrobów metalowych (m.in. kosze z drutu, regały ażurowe sklepowe). Ma on zasięg przede wszystkim regionalny, jednakże współpracujemy także z przedsiębiorstwami z innych zakątków kraju. Oferowane przez nas produkty można nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy lub za pośrednictwem, przygotowanego z myślą o Klientach, profesjonalnego portalu internetowego.

Dzięki zastosowaniu atestowanych surowców i materiałów, zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wyprzedzamy konkurencję szeroką, kompleksową gamą produktów najwyższej jakości. Do tego gwarantujemy fachową, profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.